Malwarebytes Anti-Malware

3.5.1.2522

2.7

3

Virüsleri, casus yazılımları, solucanları bulur ve yok eder

1.5M

Bu uygulamayı oyla

Malwarebytes Anti-Malware uygulaması, virüsleri, casus yazılımları, solucanları ve diğer tehlikeli dosyaları bulup kurtulmanızı sağlayan basit bir uygulamadır ve özellikle her zaman kullandığınız antivirüs programıyla beraber mükemmel çalışır.

Malwarebytes Anti-Malware, işlem süreçlerini gözlemleyerek çalışır ve yok etmeden önce kötü olarak belirlediği işlemleri durdurur. Programın iki tarama modu vardır, biri yüzeysel tarama diğeri ise daha derin bir şekilde tarama yapar ve daha çok zaman alır; ancak daha güvenilirdir. Buna ek olarak, hafıza koruma modülü de potansiyel tehlike barındıran işlemlerden kaçınır ve şüpheli öğeleri incelemek için karantina listesi oluşturur.

Tüm bunlardan ayrı olarak, Malwarebytes Anti-Malware uygulaması File-Assassin (Windows tarafından engellenen dosyaları ortadan kaldırmak) gibi birkaç küçük seçeneğe de sahiptir. Bu özellik, kötü yazılımdan kurtulmada uygulamanın ne kadar faydalı olduğunu kanıtlar.
Notlar

Program ücretsizdir, ancak Pro versiyonunu satın alarak gerçek-zamanlı koruma gibi bir kaç özelliğe daha sahip olabilirsiniz.

Uptodown X